نتایج جستجو برای عبارت :

پاورپوینت موقعیت یابی استراتژیک بنگاه های اقتصادی

با استناد به اعلام سازمان خصوصی سازی و قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی و مصوبه هیئت واگذاری؛ سهام متعلقه به دولت در بنگاه‌های زیر عرضه و واگذار می‌گردد؛  

ردیف
نام شرکت
روش واگذاری
درصد سهام قابل عرضه
ارزش پایه کل (ریال)
نحوه پرداخت ثمن معامله

1
پالایش نفت اصفهان
بورس
20
48.091.999.470.988
نقد

2
پالایش نفت بندرعباس
بورس
20
47.432.342.814.000
نقد

3
پالایش نفت تهران
بورس
20
40.847.991.490.000
نقد

4
پالایش نفت تبریز
بورس
20
20.879.927.773.600
نقد

تاریخ عرصه طبق اطلا
بنگاه املاک مهدی/گچساران
اطمینان در خرید ، سرعت در فروش
شعار ماست
مشاوره و خریدو فروش ، رهن و اجاره
انواع ملک
 منجمله زمین ، خانه ( آپارتمانی/ویلایی ) ، مغازه و ... در هر نقطه ایی از شهر
در خدمت کلیه همشهریان عزیز میباشیم.
آدرس: پانصددستگاه/سمت راست/روبروی بنیاد مسکن
تلفن تماس: ۰٩١٧۴٢١۰٩٢٩  زیدونی
┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄
یک کانال/یک شهر
#دیوارگچساران_بنگاه_املاک_مهدی
کانال ما رو به دوستانتون معرفی کنید
http://t.me/divargachsaran2/681
این روزها حسابی درگیر پیدا کردن انبار هستیم ، البته این وظیفه بیشتر بر دوش بالاتری هاست ولی ما هم کل اجناس رو فاکتور کردیم و داخل پلاستیک گذاشتیم تا به محض پیدا شدن انبار بریم تو کار جابجایی !!
امروز از مظلومیتی شنیدم که انقدر اذیت شدم که حیفم اومد ثبتش نکنم ، مکالمه ای بین بنگاه دار و صاب کارم وقتی که توی ماشین بودن برای دیدنِ یک مورد شکل می گیره که صاب کارم تعریف کرد برامون . خلاصه این بنگاه دارِ عزیز گلایه داشته از این که چرا قیمت مسکن تو همه
 صبح ها حدود ۵ که هیراد را دستشویی می برم، بعدش خوابم نمی برد. سر جام غلت می زنم تا شاید دوباره چشم ها سنگین شوند.
 کلاس های درگیرکننده ی فرهنگسرا یک طرف، کلاس کنکور یک طرف و جا به جایی خانه هم طرف دیگر. معلوم نیست کِی، اما باید جا به جا شویم.
 این وسط، هیراد بیش از ما اذیت می شود؛ از این بنگاه به آن بنگاه.
 بار آخر روی صندلیِ بنگاه خوابش برد. 
برای کلاس ها و گاهی بنگاه رفتن ها می گذارمش خانه ی پدرم و آن ها هم شیطنت هاش را تحمل می کنند. اما خودش گاهی
بسته پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای حمایتی از بخش تولید و تجارت منتشر شد. شیوع ویروس کرونا در کشور و اثرات ناشی از آن بر بخش تولید و تجارت موجب شد تا وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌عنوان متولی این بخش برای کاهش اثرات مخرب این ویروس بر اقتصاد بنگاه‌های تولیدی بسته‌ای پیشنهادی را تدوین کند تا به این طریق در دوران کرونا بنگاه‌های تولیدی بتوانند ادامه حیات دهند.

در بسته پیشنهادی از سوی این وزارتخانه راهکارهای سیاستی از طرف «عرضه
جهت ایجاد تحول و تغییر در این صنعت بپردازیم.

بنگاه های تجاری برای هماهنگ سازی خود با ابزارهای فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی و ارائه سرویس های بهتر و سریعتر به مشتریان خود باید مطالعات گسترده ای برای شناخت این ابزارها و ظرفیتهای قابل بهره برداری آنها در جهت سرویس دهی بهتر به مشتریان انجام دهند و سپس ساختار کسب و کار خود و مدل آن را بر اساس این ابزارها طراحی مجدد کنند.

[۱] Keen(2006)

[۲](۲۰۰۸) Nathaniel

تعداد صفحه :۱۴۷

ق
حسابداری و انجام امور مالی امروزه در همه ی شرکتها و بنگاه‌های اقتصادی اعم از کوچک یا بزرگ یک تخصص است. روند عملیات و مراودات مالی در بنگاه‌های اقتصادی بایستی از قواعد و اصول خاصی پیروی کند. فرقی نمی‌کند که این بنگاه‌های اقتصادی از چه نوعی هستند. به صورت موقت یا دائمی، تولیدی یا صنعتی و پیمانکاری یا بازرگانی. امور حسابداری مالی و سایر عملیات مالی باید تحت نظارت کادری مجرب و متبحر انجام شود.
ادامه مطلب
برندینگ یا همان برند سازی یکی از مهم‌ترین ابعاد هر کسب‌وکاری، کوچک یا بزرگ، خرده‌فروش یا ‌«بنگاه به بنگاه» (B2B)، است. در بازار رقابتی امروز، استراتژی برند قوی و مؤثر، مزیت عمده‌ای به شمار می‌رود. اما برند سازی واقعا چه معنایی دارد و چگونه بر کسب‌وکار شما اثر می‌گذارد؟به زبان ساده، برندِ شما، اعتبار شما در نزد مشتری است. برند به مشتریان شما می‌گوید که چه انتظاری از محصولات و خدمات شما داشته باشند و اینکه تفاوت آنچه شما ارائه می‌دهید با
پاورپوینت موقعیت یابی استراتژیک بنگاه های اقتصادی

فرمت فایل : pptx
تعداد صفحات : 60
حجم فایل : 1676
گروه فایل : اقتصاد

دانلود پروژه موقعیت یابی استراتژیک بنگاه های اقتصادی در قالب پاورپوینت و در 60 اسلاید قابل ویرایش
توضیحاتی درخصوص پاورپوینت دانلودی:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع موقعیت یابی استراتژیک بنگاه های اقتصادی می باشد که در حجم 60 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های علوم اقتصادی

اساس کار هیچ یک از نهادهای اصلی مالی
کشور شامل: دولت، نظام بانکی و صندوق‌های بازنشستگی، بر تعادل حتی بلندمدت میان منابع
و مصارف نبوده و نیست. این عدم تعادل‌ها، فشارهای سنگینی را به‌طور مستمر بربانک مرکزی
وارد کرده که حاصل آن، تورم مزمن حدود ۴۵ ساله در اقتصاد ایران است. بر این اساس، بخش
بزرگی از مشغله مدیران ارشد در دولت‌های مختلف، وارد شدن در چند جنگ ساختگی و غیراصیل
بوده است.

جنگ اول، درگیری میان بنگاه تولیدکننده
و خانوار با حفظ موضع
دیشب نه پریشب که به بُنگِ اَمِلاک رفتم و گفتم که مغـــــــــازم، به تمدید نیاز است، بخندید و بگفتا که زهی زکی و زکّی که مغازه‌ت، به بادِ اصِناف دست به دست گشت و دو هفته‌س به نام دِگری خورد و پَسین‌روز به نامِ «شخصِ‌مذکور» به بنگاهِ خرید و فروش و ملک و زمین و اوُتُولو چرخ و فلک.....
حرفشو قطع کردم و گفتم : واسا واسا ببینم. پس تکلیف من چی میشه؟ من الان دارم تو اون مغازه کاسبی میکنم.
بخندید بگفتا: فروخته‌ست
سیبیلامو یه تاب دادم و سینه رو دادم جلو
دیشب نه پریشب که به بُنگِ اَمِلاک رفتمو گفتم که مغـــــــــازم، به تمدید نیاز است، بخندیدو بگفتا که زهی زکی و زکّی که مغازه‌ت، به بادِ اصِناف دست به دست گشت و دو هفته‌س به نام دِگری خورد و پَسین‌روز به نامِ «شخصِ‌مذکور» به بنگاهِ خریدو فروشو ملکو زمینو اوُتُولو چرخ و فلک.....
حرفشو قطع کردم و گفتم : واسا واسا ببینم. پس تکلیف من چی میشه؟ من الان دارم تو اون مغازه کاسبی میکنم.
بخندید بگفتا: فروخته‌ست
سیبیلامو یه تاب دادم و سینه رو دادم جلو و صد
امروز پنج شنبه ست - 16 آبان 98
همین الان تلفنی با یکی از دوستام صحبت کردم. خیلی خفنه، انقدر خفن که می تونه یه شرکت رو بچرخونه.
می گفت می خواد بره توی یه بنگاه کار کنه ! با مدرک ارشد مهندسی بری بنگاه کار کنی ؟!
از ترس این که منم یه روز تن به این کار بدم، خیلی به هم ریختم.
گفتم یه فیلد با عنوان "مظاهر سبزی |استرالیا" باز کنم توی وبلاگم و دیگه مصمم تر به رفتن فکر کنم. وقتی همه ی درها بسته ست باید بری، حتی شده از پنجره !

باید یه پول واسه آزمون تافل یا آیلتس
⭕️هدف از بنگاه داری
purpose of corporation
 طی چهار دهه گذشته، هدف از بنگاه داری، افزایش سود خالص و در راستای منافع سهامداران تعریف شده و به عنوان یکی از  وظایف اصلی مدیران تعیین گردیده است.  حتی در کتاب های مدیریت مالی نیز هدف، افزایش ارزش حقوق صاحبان سهام بوده است.
 اخیرا میزگرد تجاری امریکا که از مدیران عامل شرکت های بورسی امریکا تشکیل می شود طی بیانه ای این تعریف را تغییر داده اند. بیش از 200 مدیر عامل شرکت های بورسی آمریکا مانند مدیر عامل شرکت های
⭕️هدف از بنگاه داری
purpose of corporation
 طی چهار دهه گذشته، هدف از بنگاه داری، افزایش سود خالص و در راستای منافع سهامداران تعریف شده و به عنوان یکی از  وظایف اصلی مدیران تعیین گردیده است.  حتی در کتاب های مدیریت مالی نیز هدف، افزایش ارزش حقوق صاحبان سهام بوده است.
 اخیرا میزگرد تجاری امریکا که از مدیران عامل شرکت های بورسی امریکا تشکیل می شود طی بیانه ای این تعریف را تغییر داده اند. بیش از 200 مدیر عامل شرکت های بورسی آمریکا مانند مدیر عامل شرکت های
تجربیات خودتون رو از نحوه خرید ماشین دسته دوم، حالا چه از طریق جمعه بازار، چه سایت دیوار، چه کنار خیابان یا در بنگاه، منظورم افرادی نیست که شغل شون بنگاه دار یا بخر بفروش خودرو هست.
چه جوری از سالم بودن خودرو، منظورم نداشتن مشکل فنی (موتوری، رنگ بدنه، زیر پا خودرو نداشتن اصالت رنگ) اطمینان حاصل میکنید، چه جوری حرف های مورد ادعای فروشنده رو قبول میکنید، در اینجا منظورم اینکه فروشنده رو از قبل نمی شناسید، حالا رنج قیمتی هر مقداری میتونه باش
افق ۱۰ساله کسب‌وکارهای آسیا
بنگاه‌های آسیایی آینده کسب‌وکار خود حداقل تا ۱۰ سال آینده را باید براساس پاسخ به چند سوال پیش‌بینی کنند؛ «آیا استراتژی برگشت از آینده که در سازگاری با ماهیت پویای منطقه باشد، در بنگاه تعریف شده است؟»، «آیا بنگاه‌ها درحال ایجاد مزایای رقابتی و مدل‌های تجاری ضدآینده هستند؟»، «مصرف‌کنندگان از بنگاه‌ها چه می‌خواهند، چه محصولات جدیدی نیازهای آنها را تامین می‌کند، چگونه می‌توانند به بهترین روش به آنها خد
ثروت گم گشته باز آید به دامان غم مخور
........................ سفره ی خالی شود روزی فسنجان غم مخور
ای تن خشکیده روزی پر شوی دل بد مکن
.............................. وین لب ترکیده باز آید به دندان غم مخور
گر سراب نان باشد باز بر چشم بدن
............................. نانوایی را خری یک روز ای جان غم مخور
دور فرمون گر دو روزی بر سرای ما نگشت
.......................... دایما فرمان نباشد پیچ پیچان غم مخور
در خیابان گر به شوق خانه خواهی زد قدم
............................... سرزنشها گر کند بنگاه منزل غم مخور
گرچه م
بررسی فعالیت های اقتصادی در سطح یک کشور . . .
امکانات یک کشور را چگونه مدیریت کنیم تا بیشترین میزان بازدهی اقتصادی را داشته باشیم؟
یعنی نحوه صحیح بکارگیری منابع (نیروی انسانی ، زمین ، سرمایه و . . . ) در جهت تولید در راستای رسیدن به اهداف ملی و اقتصاد قوی . . .

اقتصادکلان به 4 قسمت اساسی یعنی خانوارها(منابع اولیه)،بنگاه ها(تولیدی های خرد و کارخانه های بزرگ صنعتی)،دولت (مالیات)   خارجیان(صادرات و واردات)
1_خانواده ها یا خانوارها(household) : کارگزاران اق
یادگیری سازمانی

ارایه تعاریف کلی و بحث درباره اهداف یادگیری
سازمانی، انواع و میزان کاربرد انواع،سطوح، فرآیند، مهارت ها، ارکان و
موانع یادگیری سازمانی و سایر موارد مرتبط با آن، به درک بهتر این مهم
ودرنتیجه استفاده مطلوب‌تر از آن در سازمان‏‌ها کمک شود.بررسی ریشه‏‌‌های تاریخی یادگیری سازمانی نشان می‌دهد که پایه و اساس آن یادگیری فردی و آموزش‏‌‌های سازمانی بوده است.گاهی
اوقات عبارت‏‌‌های یادگیریسازمانی، آموزش سازمانی و سازمان
سفر تجاری شما سری جدیدی از Story Missions را نیز به صورت انفرادی و یا با Posse خود ارائه می دهد ، زیرا مگی فیک به شما در ساختن شغل خود کمک می کند و در این راه کمی انتقام می گیرد. هر ماموریتی برای پیشبرد مشاغل خود از مزایایی برخوردار است ، زیرا رقبا را از بین می برید ، دستور العمل های جدید را یاد می گیرید و یک مشتری ثابت ایجاد می کنید. با توسعه مخلوط های مختلف و توزیع در پنج ایالت ، بنگاه اقتصادی خود را گسترش دهید. همچنین می توانید با گسترش دادن کار شخصی خود
فایل جزوه خلاصه نکات درسی اقتصاد خرد
شامل نکات مهم درسی درس اقتصاد خرد آقای پژوهان
رشته حسابداری و مدیریت در قالب pdf 
  در 19صفحه آماده دانلود شده
اقتصاد خرد:
اقتصاد خرد (به انگلیسی: Microeconomics) شاخه‌ای از علم اقتصاد است که به مطالعه منحصر به فرد اقتصاد، تجزیه و تحلیل بازار، رفتار مصرف‌کنندگان و خانوارها و بنگاه‌ها می‌پردازد و اساس آن مدل‌های ریاضی است. اقتصاد خرد چگونگی رفتار انسان‌ها و انتخاب‌هایشان را در سطح واحدهای خرد یا کوچک اقتص
به گزارش سایت جوکاخ قیمت هر متر زمین و خانه کلنگی در مناطق مختلف تهران به میانگین مبلغ 18 میلیون و 733 هزار تومان رسیده است و این موضوع یعنی چیزی در حدود 86 درصد افزایش قیمت نسبت به سالهای گذشته.
متوسط قیمت فروش هر مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران 18 میلیون و 733 هزار تومان با میانگین مساحت ٢٤٥ مترمربع بوده است که نسبت به فصل قبل 0.4 درصد و نسبت به مدت مشابه سال قبل 86.3 درصد افزایش داشته
شستا در مقام بازوی سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در دو سال اخیر تاکید دارد سیاست واگذاری بنگاه‌ها را در پیش‌رو دارد و البته در یک سال اخیر نیز تاکنون دو لیست واگذاری را اعلام کرده است. در تازه‌ترین لیست واگذاری‌ها این شرکت اقدام به انتشار لیست واگذاری 41 شرکت زیرمجموعه خود است که از این تعداد 15 شرکت بورسی به چشم میآید. البته نکته حائز اهمیت آن است که این لیست نسبت به لیست قبلی که توسط شرک
ادامه مطلب
مردی از خانه ای که در آن سکونت داشت زیاد راضی نبود، بنابراین نزد دوستش در یک بنگاه املاک رفت و از او خواست  کمکش کند تا خانه اش را بفروشد ، بعد از دوستش خواست تا برای بازدید خانه مراجعه کند.دوستش به خانه مرد آمد و بر مبنای مشاهداتش، یک آگهی نوشت و آنرا برای صاحب خانه خواند. [خانه ای زیبا که در باغی بزرگ و آرام قرار گرفته، بام سه گوش، تراس بزرگ مشرف به کوهستان، اتاق های دلباز و پذیرایی و ناهار خوری وسیع. کاملا دلخواه برای خانواده های بچه دار]

اد
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان مالیاتی در راستای اجرای بودجه سال ۹۹ اعلام کرد: آن بخش از فعالیت اقتصادی استان قدس رضوی و بنگاه ها و ستاد اجرایی فرمان امام و نیروهای مسلح که مشمول مالیات است در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار می گیرد.
سه شنبه ، ۱۹ فروردین ۹۹@IrNews_24
[عکس 724×889]
مشاهده مطلب در کانال

سهام قطعه‌ای از سرمایه یک شرکت است. هر سهم، نشان‌دهنده یا نمایندهٔ کوچکترین واحد مالکیتی، در یک شرکت یا کارخانه است. سهام دار بودن به این مهناست که دارندهٔ هر سهم یا سهام‌ دار، به همان نسبتی که سهام در اختیار دارد، در مالکیت شرکت یا بنگاه تولیدی شریک است.  شما وقتی سهام دار یک شرکت هستید به این معنی می باشد که شما صاحب قسمتی از شرکت هستید.

ادامه مطلب
مشاور املاک صنعتی در تهرانصنعت ساختمان یک صنعت مادر است و حدود 50 صنعت به آن وابسته هستند. صنایع فولاد و آهن، صنایع سنگ و معدن، صنعت سیمان و... ارتباط مستقیم با قیمت ساختمان و مسکن و حتی ملک صنعتی دارند. کوچک‌ترین تغییر در هر یک از این صنایع مثل تکه سنگی است که به سمت حوض قیمت ملک پرتاب می‌شود و آن را دچار تلاطم می‌کند. با وجود این عوامل تاثیرگذار بعید به نظر می‌رسد یک شهروند عادی بتواند بخش اعظم وقت خود را صرف پرس‌وجو از قیمت‌ها کند و مدام از
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان تشخیص مسائل و مشکلات بنگاه کشاورزی در 41 اسلاید
              کشاورزی فرایند تولید مواد غذایی، علوفه، الیاف و دیگر محصولات مورد نیاز انسان از راه کاشت گیاهان معین و پرورش حیوانات اهلی (چهارپایان) است. کشاورزی مرحله مهمی از تاریخ بشر است که منجر به ظهور تمدن شد. مطالعهٔ کشاورزی به نام علم کشاورزی شناخته می‌شود. کشاورزی شامل طیف وسیعی از تخصص‌ها و فنون، از جمله راه‌هایی برای گسترش زمین‌های مناسب برای زراعت
اهداف تحقیق
هدف اصلی: شناسایی موانع صادراتی بنگاه های کوچک و متوسط (SMEs) شهرستان رشت.
اهداف عملیاتی پروژه فوق را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:
شناسایی زیر فاکتورهای اثر گذار بر عدم موفقیت SMEs ها؛
رتبه بندی موانع شناسایی شده از دیدگاه خبرگان؛
ارائه راهکارهای مناسب در جهت توانمندسازی بنگاه های فوق در عرصه صادراتی.

1-5. فرضیه های تحقیق
پس از شناسایی موانع صادراتی SMEs در شهر رشت فرضیه ها تکمیل شدند.این فرضیه ها بصورت زیرند:
– موانع اطلاعاتی  SMEs ب
قطعا جهان پس از کرونا مانند گذشته نخواهد بود. شوک منفی این ویروس برای ما و جهان سرنوشت متفاوتی رقم خواهد زد. اول ویژگی‌های این بحران را با هم مرور کنیم و سپس چند پیشنهاد مشخص ارایه خواهد شد. باید با آگاهی به جنگ کرونا رفت.
ویژگی اول:برخلاف تجربیات قبلی، این اولین بار است که یک اپیدمی اقتصادهای توسعه‌یافته را درگیر می‌کند. اقتصادهای توسعه‌یافته موتورمحرکه اقتصاد جهان هستند، طبعا با فرونشستن این اقتصادها احتمال ورود به رکودی جهانی وجود دا
ثبت برند و یا علامت تجاری ، رکن اصلی کسب و کار محسوب شده و به منظور مداومت در تجارت بسیار مهم است . با ثبت علامت تجاری محصولات و یا خدمات شما در بازار هدف شناخته می شود و این امر مانع از استفاده رقبا از نام و نشان تجاری شما می گردد. باید بدانید تنها به ثبت رسیدن علامت تجاری مورد اهمیت نمی باشد بلکه قوانین استفاده و نگهداری از آن نیز بسیار مهم می باشد . با توجه به موارد ذکر شده گروه ثبت شرکت صدار در تلاش است که با در اختیار گذاشتن تازه ترین اطلا
دنیای بورس: با توجه به دسترسی به صورت‌های مالی فصل بهار و انتشار آخرین گزارش ماهانه تابستان به نظر می‌رسد برآورد سود تابستانی بسیاری از شرکت‌های تولیدی در فصل دوم سال نیز در دسترس است. دنیای بورس در گزارش‌های آتی برآورد کمّی از سودآوری چند شرکت مطرح را ادامه خواهد کرد. با این حال وضعیت عملکرد تمامی این دسته از بنگاه‌ها در قیاس با ماه پیشین و فصل بهار ارائه خواهد شد. این جدول به تنهایی نمی‌تواندمعیار تصمیم‌گیری باشد. با این حال می‌تواند
#ایده: 2
زمینه: #اینترنت
نوع فعالیت : #رستوران_اینترنتی
حتما خیلی ها از شما اسم برند زود فود به گوشتون خورده این بنگاه اقتصادیه اینترنتی کارشو به این صورت شروع کرد که ابتدا با بهترین رستوران ها و پرمشتری ترین رستوران ها ی هر منطقه . قرارداد بست به این شرط که رستوران ها بابت غذایی که از اونها : شرکت زود فود تهیه می کنه مثلا 1 تومان تخفیف قرار بده و شرکت هم بخشی از این تخفیف و خودش بر می داره بخشی از این تخفیف و به مردم می ده البته روزهای تعطیل معمولا
نکات تستی و آزمونی حقوق تجارت در 13 صفحه و در قالب فایل word و قابل ویرایش روزآمد تا دی ماه 1398 برگرفته از کتب اساتید مطرح حقوق دکتر اسکینی و دکتر ستوده تهرانی، مناسب برای آزمون های حقوقی (وکالت، قضاوت، مشاوران حقوقی و کارشناسی ارشد)
قسمت هایی از جزوه:
ماده ۱: قائم مقام تجارتی، مدیر عامل (حتی شرکت تضامنی)، نماینده، تاجر نیست اما عامل،کارگزار بورس تاجر است.
کسبه جز علیرغم تاجر بودن، مشمول مقررات ورشکستگی نیست و دادخواست اعسار می‌تواند بدهد.
شخص م
✍️ 
نقطه شروع جنگ‌های چهارگانه اقتصاد ایران تورم است. تورم موضوع آزاردهنده‌ای
است که بخش‌های بزرگی از جمعیت کشور را با خود درگیر می‌کند. هیچ مساله‌ای -حتی فراتر
از مسائل اقتصادی، در حوزه‌های مهم سیاست یا فرهنگ، هرقدر هم حساسیت‌برانگیز باشد-
به اندازه تورم، گستردگی و اجماع در مخالفت با آن وجود ندارد. به عنوان مثال، امروز
در ایران در مقابل حدود 24 میلیون نفر شاغل، 3/3 میلیون بیکار وجود دارد. وقتی راجع
به سیاستی صحبت می‌کنیم که می‌خواهد ت

CRM یا  (customer relationship management) یک راهبرد مدیریتی می باشد که در آن بنگاه با استفاده از اطلاعات و آشنایی با سلایق ، نیازها و چالش های مشتریان خود ارتباطی مستمر خواهند داشت . 
بررسی ها نشان میدهد هرچه مشتریان ارتباط  و تعامل طولانی تری با یک سازمان داشته باشند احتمال موفقیت آن سازمان در سطح کلان بیشتر خواهد بود.
اگر بنگاه اقتصادی یا سازمان بتواند کانالهای ارتباطی بیشتری در سطح جامعه ایجاد کند قطعا رضایتمندی صاحبان و مشتریان را میتواند روز به رو
سال آینده به هسته سخت تحریم‌ها خواهیم رسید که آن سرپا نگه داشتن تولید است. در چند سال اخیر انباشت سرمایه در اقتصاد ایران صورت نگرفته و به عبارتی رشد سرمایه‌گذاری منفی بوده است و از طرفی استهلاک منابع صورت گرفته است یعنی مجموع استهلاک تجهیزات و رشد منفی سرمایه گذاری به تدریج تاثیر خود بر بنگاه‌های تولیدی را خواهد گذاشت
در سال آینده عملاً مسئله تولید به مراتب مهمتر از تورم خواهد بود چون با گذشت تدریجی تحریم‌ها، واردات ما به دلیل کاهش درآم
یادگیری سازمانی
اما برای آنکه سازمانها به بقای خود ادامه دهند، سرعت یادگیریشان باید
بیشتر از درجه تغییرات محیطی باشد و این امر اهمیت یادگیری سازمانی را
بیشتر نمایان می‌سازد.این مقاله ضمن بررسی جنبه‌های مختلف یادگیری
سازمانی، برآورد واقع بینانه‌ای از بازده آن را نیز ارایه و پیچیدگی
یادگیری سازمانی را روشن می‌سازد و بر این نکته تاکید می‌گذارد که یادگیری
سازمانی تنها تحت مقتضیات خاصی شکوفا می‌شود.به عبارت دیگر، تحقق یادگیری سازمان
میلگرد St52

چند نکته در هنگام خرید
- مشخصات و ویژگی‌های هر محصول، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل (کارخانه یا بنگاه)، واحد، قیمت هر واحد و هم‌چنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی در لیست قیمت‌ها آورده شده است.
- برای مشاهده نوسانات و«نمودار قیمت محصول»، روی آیکون نمودار مرتبط با هر محصول کلیک کنید.
- با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان آهن آنلاین در تماس باشید

تلفن : 02166672010فکس : 021
به گزارش مهر، پایان هفته و آغاز تعطیلات چند روزه موجب افزایش سفر به خصوص
به شهرهای شمالی کشور می‌شود به‌طوری‌که هزاران نفر برای گذراندن تعطیلات،
شهرهای شمالی را انتخاب می‌کنند که این موضوع علاوه بر ایجاد ترافیک بالا
در محورهای منتهی به شمال، افزایش قیمت اجاره  ویلا را هم به دنبال دارد. در
این مدت اغلب ویلاها با قیمت‌هایی چند برابر قیمت واقعی به صورت کوتاه مدت
اجاره داده می‌شود و مشتریان هم مجبور به پرداخت این اجاره‌ها هستند. در
وا
اوایل دهه هفتاد، در دوارن دانشجویی، قصد داشتم اتاقی را اجاره کنم ، به بنگاه معاملاتی مراجعه کردم ، خواسته ی خودم را به بنگاهی گفتم و ایشان در جوابم گفت چند مورد را برای شما داریم که می توانم نشان بدهم اما "حق القدم" دارد! عرض کردم یعنی چه ؟! و ایشان گفتند که اگر خانه هایی را نشان دادم و حتی مورد پسند شما هم واقع نشد باید مبلغی را به عنوان حق القدم پرداخت کنید!
این روزها در فضای مجازی مطلبی به عنوان حق القدم ائمه جماعت در دوران کرونایی، مطرح شده ا
دولت ایران با اعطای سالانه 70 میلیارد دلار یارانه
انرژی رتبه نخست جهان را از این نظر دارد.

توزیع #یارانه_انرژی  به گونه ای است که سهم بسیار ناچیزی از آن به دهک های پایین درآمدی تخصیص داده می شود و به صورتی کاملا نابرابر به اقشار ثروتمند و بنگاه های غیرمولد می رسد.

برگرفته از کانال تلگرامی 

اکونومیست فارسی@economistfarsi
فروش فیش حج عمره و تمتع با ارزانترین قیمت

فروش فیش حج عمره و تمتع ثبت نام سال ۸۵ و ۸۶ با قیمت ارزان در سراسر کشور
اگر بودجه ی کمی برای تهیه فیش حج دارید و به دنبال فیش حج عمرعه یا تمتع با قیمت ارزان هستید ما در خدمت شما هستیم
۰۹۱۹۳۸۰۰۰۴۷ – ۰۹۱۰۹۰۶۰۶۴۸ کارشناسان فروش فیش حج عمره و تمتع ارزان
دفتر ایران حج همواره کوشیده تا فیش حج را با مناسبترین قیمت بفروش برساند
ارزانترین فیش حج تمتع، فیش حج ارزان، فیش حج تمتع ارزان، خرید فیش حج ارزان
فروش فی
خصوصی سازی شرکت هپکو اراک
ابهاماتی تکان دهنده از پشت صحنه واگذاری پالایشگاه بزرگ کرمانشاه به بخش خصوصی از زبان نماینده مجلس؛
پالایشگاهی که سال ۹۰ به مبلغ ۱۸۰۰ میلیارد تومان واگذار شده بود، در این دولت مجددا پس گرفتند و پس از سه سال تنها ۱۸۰ میلیارد تومان فروختند، آن هم قسطی!
فقط قیمت زمینهای این پالایشگاه که در وسط شهر کرمانشاه است، بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تومان است!
حکایت دردناک از زمین زدن یک کارآفرین نمونه؛
در حالی که دولت چوب حراج به سرمای
این فرم ساختگی می باشد، برای شرکت های خصوصی، بنگاه ها و حتی مغازه ها که قصد گرفتن اطلاعات ، همکاری و استخدام افراد را دارند همچنین برای مراکز و وب سایت های کاریابی برای کسب اطلاعات کاربران و در خواست کنندگان آگهی های استخدامی و تهیه یک رزومه کامل جهت معرفی به نهادها و شرکت های مختلف کاربرد دارد.

فرم استخدام مخصوص شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی شامل ۱۰ بخش مجزا و تفکیک شده و طراحی شده به صورت استاندارد در یک برگ پشت و روی سایز A4 می باشد.
* (
چرا به لوگو نیازمندیم
با توجه به اینکه امروزه شرکت‌های تولیدی و خدماتی بسیاری در زمینه تولید یک کالا دست به تبلیغات می‌زنند، لذا تسخیر اذهان مشتریان با یک ترفند و تکنیک خاص ضرورت دارد. در واقع صاحبان بنگاه‌های اقتصادی برای برقراری ارتباط با مشتریان و مصرف­کنندگان، نیازمند روشی هستند تا به وسیله آن بر رقبا پیشی بگیرند. ابزارهای زیادی از سوی شرکت‎ها برای تبلیغات مورد استفاده قرار می­گیرد. مثلاً چاپ بنر، کاتالوگ، ایجاد وب سایت و … اما هم

مهم ترین مسئله در اقتصاد ، مسئله تولید است اگر تولید اصلاح شود اقتصاد رشد می کند. جامعه اسلامی باید به صورتی باشد که به کشوری متکی نبود و اگر هم بود بسیار جزئی. باید سیستم وام به بنگاه های اقتصادی اصلاح شود در غیر این صورت تولید رونق پیدا نمی کند.
  یکی از دلایلی که اقتصاد را متزلزل میکند قاچاق و واردات نادرست است که از نظر بنده واردات نادرست بیشترین ضربه را به کشور میزند و کمر اقتصاد را خم میکند.
  برای حمایت از کالا ایرانی که نتیجه اش رون

صاحبان شرکت ها و بنگاه های اقتصادی نیازمند روش هایی مثل چاپ بنر، کاتالوگ، بروشور و لوگو هستند تا به وسیله آن ها بتوانند با مشتریان و مصرف کنندگان ارتباط برقرار کنند لوگو به معنای تصویری است که بیانگر فعالیت یک شرکت است، لوگو یکی از راه های ارائه برند محصولات به مشتریان میباشد. داشتن یک لوگو حرفه ای که به خوبی طراحی شده باشد، باعث ایجاد اعتماد می شود. اگر دارای لوگویی با طراحی خوبی باشید، مردم درباره نوع ارائه محصولات و خدمات اصلی شما کنجک
تاثیر شیوع کرونا بر ساخت و ساز | شیوع ویروس جدید کرونا در روز‌های اخیر بخش زیادی از اقتصاد را درگیر خود کرده است و تبعات اقتصادی آن شاید تا ماه‌ها بعد گریبان گیر بنگاه‌های مختلف اقتصادی در کل دنیا باشد. یکی از بخش‌ها ساخت‌ و ساز و طراحی داخلی است. در پی شیوع این ویروس اغلب کارگاه ها و کارخانه جات تعطیل شده اند. تعطیلی  گرچه برای حفظ سلامت و بهداشت محیطی در جامعه امری اجتناب ناپذیر و ضروری است، اما تأثیرات منفی  آن بر اقتصاد جامعه در ابعاد
تاثیر شیوع کرونا بر ساخت و ساز | شیوع ویروس جدید کرونا در روز‌های اخیر بخش زیادی از اقتصاد را درگیر خود کرده است و تبعات اقتصادی آن شاید تا ماه‌ها بعد گریبان گیر بنگاه‌های مختلف اقتصادی در کل دنیا باشد. یکی از بخش‌ها ساخت‌ و ساز و طراحی داخلی است. در پی شیوع این ویروس اغلب کارگاه ها و کارخانه جات تعطیل شده اند. تعطیلی  گرچه برای حفظ سلامت و بهداشت محیطی در جامعه امری اجتناب ناپذیر و ضروری است، اما تأثیرات منفی  آن بر اقتصاد جامعه در ابعاد
ادغام و تصاحب (Merge & Acquisition) از موضوعات با اهمیت و استراتژیک زمینه تامین مالی بشمار می‌رود. در ادامه به بررسی کلی اهمیت و آمار ادغام و اکتساب ، ویژگی شرکت‌های موفق در این زمینه می‌پردازیم.

دلایل گرایش به ادغام و اکتساب
از سال ۲۰۱۱ میلادی به بعد به دلیل افزایش فشارهای اقتصادی بر کسب و کارها و مشکلات شدید نقدینگی، مدیران و مالکان بنگاه‌های اقتصادی غالبا درگیر معاملات و پیشنهادات تحصیل و ادغام می‌شوند.برخی کسب و کارها به دنبال تامین مناب
آموزش طراحی BIM 360
برای گروه هایی که از Revit استفاده می کنند ، آموزش طراحی BIM 360 مشارکت در کار باعث می شود تعداد زیادی مشتری دسترسی داشته باشند و تغییراتی را در این شرکت ایجاد کنند.
با استفاده از طراحی BIM 360 می توانید مشاغل اشتراکی را به ابر اختصاص دهید.
در این دوره ، Paul F. Aubin بررسی می کند که چگونه استفاده از BIM 360 Design به شما و جمعی از همکاران اجازه می دهد تا مدل کانونی خود را در یک مرکز امن و ابری در کنار هم قرار دهید و با توجه به آن کار کنید ، انگار که د
آغاز واریز سود سهام عدالت از اسفند/ پرداخت سود تمام مشمولان

معاون واگذاری سهام و بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی :

سعی ما این است از اوایل اسفند ماه پرداخت سود سهام عدالت را آغاز و تا پایان سال این سود را با تمامی مشمولان تسویه کنیم.

در سال ۹۵ به ازای هر سهم یک میلیون تومانی، ۱۵۰ هزار تومان سود پرداخت شده است و در سال ۹۶ هم به این میزان سهام ۱۷۵ هزار تومان سود تعلق گرفته است. بر این اساس پیش بینی می‌شود این رقم برای امسال بیشتر از سالهای گذش
سرپرست بخشداری شهرستان میمه احیای حمام خزینه‌ای برای بازدید گردشگران، ایجاد مناطق بومگردی، بهره برداری از تفرجگاه‌های طبیعی، امکان بازدید از سنگ نوشته‌های دوره ساسانی و بسترسازی برای بازدید از پناهگاه حیات وحش موته را از اتفاقات صورت گرفته در حوزه جذب گردشگر دانست

محمد امیری در گفت‌وگو با ایمنا با اشاره به برگزاری پنجمین دوره جشنواره انگور، بومگردی و گردشگری روستای حسن رباط اظهار کرد: این جشنواره با هدف ایجاد توسعه پایدار و تبدی
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )تعداد اسلاید : 56 اسلاید قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :  

اخلاق حرفه ایروز به روز اعتقاد سازمانها در این مورد راسخ تر میشود که ترویج اصول اخلاقی و تقویت فرهنگ معنوی موجب ایجاد مزیت های راهبردی خواهد شد.فرد.آر.دیویداخلاق سازمانی موضوع کهن ، مسئله تازهفقط با قوانین و مقررات نمیتوان سازمان و بنگاه را اداره کرد.اداره بهتر سازمانها مستلزم قرار گرفتن اخلاق در کنار قانون دارد.خود کنترلی جایگزین دیگ
در سالهای اخیر با توجه به پیشرفت های انجام شده در ساخت پهپادهای بدون رنشین سبک که از راه دور قابل کنترل هستند، باعث شده که امکان تصویر برداری هوائی به راحتی برای بیشتر افراد میسر باشد. این امر باعث گردیده که انحصار تصویر برداری هوائی توسط سازمان نقشه برداری شکسته شود.
حال بسیاری  از بنگاه های کوچک و بزرگ امکان تصویر برداری هوائی را داشته باشند.
با توجه به توسعه تصویر برداری هوائی روشها و نرم اقزار های جدیدی برای پردازش و تبدیل تصاویر هوائی
در سالهای اخیر با توجه به پیشرفت های انجام شده در ساخت پهپادهای بدون سرنشین سبک که از راه دور قابل کنترل هستند، باعث شده که امکان تصویر برداری هوائی به راحتی برای بیشتر افراد میسر باشد. این امر باعث گردیده که انحصار تصویر برداری هوائی توسط سازمان نقشه برداری شکسته شود.
حال بسیاری  از بنگاه های کوچک و بزرگ امکان تصویر برداری هوائی را داشته باشند.
با توجه به توسعه تصویر برداری هوائی روشها و نرم اقزار های جدیدی برای پردازش و تبدیل تصاویر هوائ
بررسی فعالیت های اقتصادی در سطح یک کشور . . .
امکانات یک کشور را چگونه مدیریت کنیم تا بیشترین میزان بازدهی اقتصادی را داشته باشیم؟
یعنی نحوه صحیح بکارگیری منابع (نیروی انسانی ، زمین ، سرمایه و . . . ) در جهت تولید در راستای رسیدن به اهداف ملی و اقتصاد قوی . . .

اقتصادکلان به 4 قسمت اساسی یعنی خانوارها(منابع اولیه)،بنگاه ها(تولیدی های خرد و کارخانه های بزرگ صنعتی)،دولت (مالیات)   خارجیان(صادرات و واردات)                                        
اکونومیست: ارزشمند ترین منبع دنیا دیگر نفت نیست، بلکه داده‌ است
هفته نامه اقتصادی اکونومیست انگلیس در گزارشی در باره ارزشمندترین منابع دنیا نوشت: دیگر نفت ارزشمندترین منبع دنیا نیست و بلکه داده (data) مهمترین و ارزشمندترین منابع محسوب می شود.
این هفته نامه نوشت: دردنیای امروز کمپانی های بزرگی مانند گوگل، آمازون، اپل، فیسبوک و مایکروسافت ارزشمند ترین بنگاه‌های اقتصادی هستند. سودهای آنها سرسام ‌آور بوده و در مجموع ۲۵ میلیارد دلار سود خالص
هفته نامه اقتصادی اکونومیست انگلیس در گزارشی در باره ارزشمندترین منابع دنیا نوشت: دیگر نفت ارزشمندترین منبع دنیا نیست وبلکه داده(data) مهمترین وارزشمندترین منابع محسوب می شود.
این هفته نامه نوشت: دردنیای امروز کمپانی های بزرگی مانند گوگل، آمازون، اپل، فیسبوک و مایکروسافت ارزشمند ترین بنگاه‌های اقتصادی هستند. سودهای آنها سرسام ‌آور بوده و در مجموع ۲۵ میلیارد دلار سود خالص در
دکتر موسی غنی‌نژاد:
فساد اقتصادی در کنار معضلات اجتماعی ناشی از خصوصی‌سازی‌های صورت‌گرفته آشکارا نشانه‌هایی از شکست سیاست غیر‌دولتی کردن اقتصاد ایران است که از برنامه نخست توسعه (۱۳۷۲-۱۳۶۸) آغاز شد و با ابلاغ سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی (۱۳۸۵-۱۳۸۴) به نحو گسترده‌ای ادامه یافت.
نگاه نو
اخبار سیاسی
خبر روز کابل
نتایج حاصل از اجرای این سیاست‌ها در مجموع به زیان منافع ملی و برخلاف مصلحت عمومی بوده. بنابراین، بهتر است به فوریت متوقف ش
هفته نامه اقتصادی اکونومیست انگلیس در گزارشی در باره ارزشمندترین منابع دنیا نوشت: دیگر نفت ارزشمندترین منبع دنیا نیست و بلکه داده (data) مهمترین و ارزشمندترین منابع محسوب می شود.
این هفته نامه نوشت: دردنیای امروز کمپانی های بزرگی مانند گوگل، آمازون، اپل، فیسبوک و مایکروسافت ارزشمند ترین بنگاه‌های اقتصادی هستند. سودهای آنها سرسام ‌آور بوده و در مجموع ۲۵ میلیارد دلار سود خالص
فروش ورق گالوانیزه
ورق گالوانیزه همان ورق آهنی است که با روی پوشیده شده است که به دلیل همین پوشش از خراشیدگی، زنگ زدن، تغییر شکل و ... در امان است و مقاومت بالایی به نسبت دیگر ورق آهنی دارد.
از کارخانه های معروف تولید کننده ورق گالوانیزه می توان کارخانه ورق شهر کرد، کاشان، هفت الماس، تاراز، قزاق، چین و امارات نام برد.
ورق گالوانیزه در ضخامت و عرض‌های مختلف به دو صورت رول و برش خورده در کارخانه، بنگاه تهران، بندر انزلی و بندرعباس قابل عرضه ا
ثبت آگهی ملک در سایت های املاک
این روزها سایت ها و رسانه های زیادی جهت ثبت آگهی ملک وجود دارند که رایگان یا با دریافت هزینه، ملک خود را برای فروش یا اجاره میتوانید بگذارید اما دانستن چند نکته مهم شما را برای ثبت آگهی ملک در این سایت ها راهنمایی بهتر میکند.
از سایر این نکات که جوکاخ در این مقاله به آن اشاره میکند به مواردی چون : تعداد مشتریان واقعی ، داشتن مجوز و تجربه کافی در این زمینه ، مشاوره مناسب با توجه به بازار مسکن که در این مقاله به برر
این فرم ساختگی می باشد، برای شرکت های خصوصی، بنگاه ها و حتی مغازه ها که قصد گرفتن اطلاعات ، همکاری و استخدام افراد را دارند همچنین برای مراکز و وب سایت های کاریابی برای کسب اطلاعات کاربران و در خواست کنندگان آگهی های استخدامی و تهیه یک رزومه کامل جهت معرفی به نهادها و شرکت های مختلف کاربرد دارد.

فرم استخدام مخصوص شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی شامل ۱۰ بخش مجزا و تفکیک شده و طراحی شده به صورت استاندارد در یک برگ پشت و روی سایز A4 می باشد.
* (
این چند روز استرس ما تو اوج بود و امروز تو همون اوج خدافزی کرد و رفت. البته من هنوزم نگرانم چون همه چیز قطعی نیست. بذارید کامل تعریف کنم، هر چی می خوام خلاصه بگم دلم نمیاد... همون خونه ای که بهتون گفتم براش خواب دیدم رو چند روز پیش قیدشو زده بودیم، دلیلشم اعلام فروش خونه بغلیش بود، همون همسایه خواهرمه که ما بیشتر روزها خونشون بساط می کنیم. یجورایی انگار این جو فروش و خریدها باعث شده بود اونهام به ولوله بیفتند که خونه رو به ما بفروشند و یه خونه دو
قهرمانان این داستان دو تن از سه قطب اصلی اپرای جهان هستند: لوچیانو پاواروتی پلـاسیدو دومینگو و خوسه کارِراس که با صدای خود جهان را به وجد آورده اند.
حتی کسانی که هرگز از اسپانیا دیدن نکرده اند از تقابل موجود میان کاتالـان ها و مادریدی ها آگاهند, چرا که کاتالـان ها همواره در اسپانیایی که تحت سلطه ی حکومت مرکزی مادرید اداره می شده است به جستجوی خودمختاری بوده اند.
پلـاسیدو دو مینگو مادریدی است و خوسه کارِراس کاتالـان !!!
در سال 1984 و به دلـایل س
از پیدایش نظریه بازی‌ها در اقتصاد مدت چندانی نمی‌گذرد. این نظریه ابتدا
توسط ریاضیدانی به نام جان نش مطرح شد و بعدها به همین دلیل نیز برنده
جایزه نوبل اقتصاد ۱۹۹۴ شد. نظریه بازی‌ها بر اساس چند مفهوم اساسی کار
می‌کند: تعادل و انگیزه که با کنش انسانی و رفتار وی و همچنین اساس علم
اقتصاد رابطه نزدیکی دارد. از ابتدای مطرح شدن این بحث در اقتصاد،
کاربردهای فراوانی برای آن یافت شده است هرچند که علاوه‌بر اقتصاد موارد
دیگری از علوم مانند سیاست و
تهاتر ملک
عبارت تهاتر ملک زیاد به گوش می خورد، در بازارهای مسکن از این عبارت زیاد استفاده می شود، تهاتر ملک با مصالح ساختمانی، تهاتر ملک با طلاجات، تهاتر ملک با زمین و ... امّا تهاتر ملک خوب است یا بد؟ آیا وارد آن شویم یا نه؟ چه نکاتی را بایستی رعایت کنیم؟ چرا گفته می شود راحت ترین راه برای خانه دار شدن است؟
 تحلیل تهاتر ملک با یک داستان!
برای این که مفهوم تهاتر ملک را بیشتر متوجه شویم داستانی از یک خانواده را نقل می‌کنیم، خانواده‌ای که همه‌ی
علی‌رغم تمام گزارش‌ها مبنی بر  قریب‌الوقوع بودن پایان پروژه مسکن مهر تهران، تاخیر در تحویل منازل مسکونی  صدای متقاضیان بسیاری را در آورده است.

تحویل مسکن مهر تهران یکی از گره‌های کور در بخش عرضه مسکن در پایتخت بوده که به دلیل مشکلات  زیرساختی و انشعابات هنوز مجال باز شدن پیدا نکرده است. این پروژه در  شهرهای دیگری چون البرز، کرمان، آذربایجان شرقی و غربی، کرمانشاه، گیلان،  خراسان رضوی و لرستان نیز نیمه کاره باقی مانده است.
به گزارش مج
کاربرد حرف تعریف #the

قبل از اسامی سازمان ها، موسسات و بنگاه ها
the United Nations 
the Ford Foundation

قبل از عوامل اجرایی دولتی و نظامی.
the Army 
the Navy
the air force
the Police

قبل از عنوان های دولتی.
the secretary of state 
the prime minister
the king 
the mayor

قبل از وقایع یا دوره های تاریخی.
The Middle Ages 
The Civil War 
The Renaissance 
The First World War

قبل از موقعیت های فیزیکی.
the top 
the bottom
the center
the inside 
the outside

❎ قبل از اسامی دانشگاه هایی که با حرف اضافه of توصیف شده اند .
the University Of Michigan
اما  ⏪  Oxford Universi
طراحی سایت املاک
در حال حاضر هر کسب و کاری برای توسعه به فعالیت و حضور در اینترنت نیازمند است و در این میان مشاورین مسکن یا همان املاکی ها نیز از این رویه پیروی می کنند، نیز جستجو و تقاضا در رابطه با خرید یا فروش و اجاره مسکن نیز در سالیان گذشته در فضای اینترنت و سایت ها افزایش زیادی داشته است و طراحی سایت املاک برای پیشرفت ضروری به نظر می رسد. همه ما بسیاری از نیازهای خود را در اینترنت جستجو می کنیم و فعالیت و اهمیت حضور در دنیای اینترنت روز
"اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا در کره مریخ، یک مسافر ایرانی بود". این جمله طنز و بامزه، تنها یکی از هزاران نظر درج شده در صفحه ایسنتاگرام بی‌بی‌سی فارسی در اعتراض به نحوه تولید خبر توسط این بنگاه خبرپراکنی وابسته به دولت انگلیس است. صفحه‌ای با حدود هشت میلیون نفر دنبال کننده که یکی از صفحات پرطرفدار ایسنتاگرام به شمار آمده و تمام تلاش خود را برای ناامید کردن ایرانیان در وضعیت موجود به کار بسته است.

ادامه مطلب
اسلام معتقد به تولید ثروت و بالارفتن سطح رفاه در جامعه است نوع نگاه نظام اسلامی به ثروت، با نوع نگاه نظامهای سرمایه‌داری متفاوت است
رهبر انقلاب، امشب در دیدار جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی:️ من از بُن دندان به این حرکت معتقدم که علاج و کلید حل مشکلات کشور عبارت است از «ترویج تولید داخلی».
️ آن کسانی که در مورد تولید یا رونق اقتصادی کشور به جای دیگری چشم میدوزند، [بدانند] راه این است.
️ در نظام اسلامی، اقتصاد نقش بسیار
همه چیز درباره صندوق ETF | صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله

در دوران رکود و چالش اقتصادی، این بورس بود که همچنان پررونق نشان می‌داد. حالا دولت می‌خواهد در ادامه سیاست‌های اقتصادی خود، بخش بزرگی از سهام‌ بنگاه‌های دولتی را در بورس عرضه کند. این عرضه در قالب یک صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله و به ارزش ۱۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان خواهد بود. اینجا درباره این صندوق‌ها و شیوه سرمایه‌گذاری‌اش نوشته‌ایم.
ادامه مطلب
Kaspersky Endpoint Security for Business – Select
در روزگاری که نفوذ به سیستم های مهم مثل بانک ها و سازمان های دولتی دور از انتظار نیست و بارها و بارها خبرهای زیادی از نفوذ بدافزارها در رسانه های مختلف می شنویم وجود یک سیستم امنیتی قوی برای شرکت یا سازمان امری ضروری تلقی می شود. از این رو شرکت معتبر و معروف کسپرسکی محصولی مناسب برای بنگاه های کاری ارائه کرده است. استفاده از این محصول به مدیران شرکت ها و   همچنین کاربران که بیشتر با سیستم ها در ارتباط هستند این اط
معاملات ملکی
در بازار مسکن شاهد معاملات بسیاری از جمله خرید و فروش و یا رهن و اجاره املاک در نقاط مختلف هستیم. این معاملات به طور معمول در دفاتر املاک صورت گرفته و با واسطه مشاورین املاک انجام می شود. در بنگاه های معاملات ملکی به منظور ثبت معاملات شاهد اوراق مختلفی تحت عناوینی مانند مبایعه نامه هستیم که از طرف اتحادیه های مربوطه در اختیار آنها قرار می گیرد. در این اوراق تمامی اطلاعات مربوط به معامله مورد نظر و مشخصات طرفین وارد شده و به امضا
پاورپوینت اقتصاد خرد
دانلود فایل پاورپوینت اقتصاد خرد(رشته های مدیریت و حسابداری) ، در حجم 217 اسلاید قابل ویرایش.
مشخصات فایل

تعداد صفحات
217

حجم
1879 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل
پاورپوینت اقتصاد خرد

بخشی از متن:عنوان درس: تعریف علم اقتصاداقتصاد علمی است که چگونگی تخصیص بهینه منابع کمیاب بین نیازهای نامحدود را بررسی می‌کند.واژه‌های کلیدی: کمیابی، نیازهای نامحدود و تخصیص بهینه منابع
عنوان درس: اقتصاد خرد و ا
پاورپوینت اقتصاد خرد
دانلود فایل پاورپوینت اقتصاد خرد(رشته های مدیریت و حسابداری) ، در حجم 217 اسلاید قابل ویرایش.
مشخصات فایل

تعداد صفحات
217

حجم
1879 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل
پاورپوینت اقتصاد خرد

بخشی از متن:عنوان درس: تعریف علم اقتصاداقتصاد علمی است که چگونگی تخصیص بهینه منابع کمیاب بین نیازهای نامحدود را بررسی می‌کند.واژه‌های کلیدی: کمیابی، نیازهای نامحدود و تخصیص بهینه منابع
پاورپوینت اقتصاد خرد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
217

حجم
1879 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل
پاورپوینت اقتصاد خرد

پاورپوینت اقتصاد خرد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
217

حجم
1879 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل
پاورپوینت اقتصاد خرد

پاورپوینت اقتصاد خرد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
217

حجم
1879 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل
پاورپوینت اقتصاد خرد

پاورپوینت اقتصاد خرد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
217

حجم
1879 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل
پاورپوینت اقتصاد خرد

پاورپوینت اقتصاد خرد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
217

حجم
1879 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل
پاورپوینت اقتصاد خرد

پاورپوینت اقتصاد خرد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
217

حجم
1879 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل
پاورپوینت اقتصاد خرد

پاورپوینت اقتصاد خرد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
217

حجم
1879 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل
پاورپوینت اقتصاد خرد

4پاورپوینت اقتصاد خرد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
217

حجم
1879 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل
پاورپوینت اقتصاد خرد

عنوان درس: اقتصاد خرد و
پاورپوینت اقتصاد خرد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
217

حجم
1879 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل
پاورپوینت اقتصاد خرد

معاملات ملکی
در بازار مسکن شاهد معاملات بسیاری از جمله خرید و فروش و یا رهن و اجاره املاک در نقاط مختلف هستیم. این معاملات به طور معمول در دفاتر املاک صورت گرفته و با واسطه مشاورین املاک انجام می شود. در بنگاه های معاملات ملکی به منظور ثبت معاملات شاهد اوراق مختلفی تحت عناوینی مانند مبایعه نامه هستیم که از طرف اتحادیه های مربوطه در اختیار آنها قرار می گیرد. در این اوراق تمامی اطلاعات مربوط به معامله مورد نظر و مشخصات طرفین وارد شده و به امضا

مدیریت استراتژیک، هنر و علم تدوین، اجرا و ارزیابی تصمیمات وظیفه‌ای چندگانه است که سازمانی را قادر می‌سازد به هدف‌های بلندمدت خود دست یابد. در مدیریت استراتژیک بر چند عامل تاکید می‌شود: هماهنگ کردن مدیریت، بازاریابی، امور مالی، تولید، تحقیق و توسعه و سیستم‌های اطلاعات رایانه‌ای بیساری از متخصصان دانشگاهی مدیریت استراتژیک را مساوی با «سیاست های بازرگانی» می‌دانند که دربرگیرنده همه واحدها و درس‌هایی است که دانشجویان با دوره مدیری
1- عدم تعهد مدیر: برندهایی با عملکرد ضعیف فاقد حمایت مدیریت ارشد می‌باشد.آنها توصیف‌کننده عملیات خدمت خود می‌باشد، اما ارائه‌گر هیچ ارزش افزوده‌ای برای مشتری نمی‌باشد.آنها دارای کم‌نفوذی برای کسب وکار تلقی می‌شوند که هیچ جائی بین یک‌سوم و دوسوم دارائی‌های کل بنگاه ندارند. این بدان معناست که کسب‌وکار‌هایی که فاقد حمایت مدیر ارشد از برند می‌باشند، ناکام خواهد‌ماند. آنها به مشتریان دلیلی برای خرید ارائه نمی‌کنند و مزیت رقابتی دربر
اولین کنفرانس رتبه بندی و ریسک اعتباری ۱۸ ام مهر ماه ۱۳۹۷ در سالن همایش های اسناد ملی، توسط شرکت رتبه بندی اعتباری پارس کیان برگزار گردید. کنفرانس رتبه بندی و ریسک اعتباری در پنج محور به شرح ذیل برگزارگردید: تاثیر رتبه­ بندی اعتباری در بهبود فضای کسب و کار کشور نقش رتبه بندی اعتباری در توسعه تأمین مالی در بازار سرمایه نقش رتبه ­بندی و مدیریت ریسک اعتباری در سیستم بانکی نقش رتبه ­بندی اعتباری در بهبود شفافیت بنگاه های اقتصادی جایگاه مؤسسات
انبارهای هوشمند و مکانیزه

مهم ترین دغدغه‌های هر بنگاه اقتصادی است. سازمان ها به دنبال آن هستند که از زمان خرید مواد و ورود آن به کارخانه، ساخت محصول در طول خط تولید، تحویل آن به انبار و در نهایت خروج آن از انبار و فروش، اطلاعات کالا را با شماره منحصر به‌فردی ردگیری کنند.این راهکار در انبارهای مکانیزه معتبر داخلی و خارجی بسیار مرسوم است و تمامی شرکتهای ارائه دهنده راهکارهای یکپارچه معتبر دنیا آن را به مشتریان خود ارائه می دهند. با اینکا
1- عدم تعهد مدیر: برندهایی با عملکرد ضعیف فاقد حمایت مدیریت ارشد می‌باشد.آنها توصیف‌کننده عملیات خدمت خود می‌باشد، اما ارائه‌گر هیچ ارزش افزوده‌ای برای مشتری نمی‌باشد.آنها دارای کم‌نفوذی برای کسب وکار تلقی می‌شوند که هیچ جائی بین یک‌سوم و دوسوم دارائی‌های کل بنگاه ندارند. این بدان معناست که کسب‌وکار‌هایی که فاقد حمایت مدیر ارشد از برند می‌باشند، ناکام خواهد‌ماند. آنها به مشتریان دلیلی برای خرید ارائه نمی‌کنند و مزیت رقابتی دربر
بسم الله الرحمن الرحیم
اَوَّل
از این خونه به اون خونه. از این بنگاه به اون بنگاه. افتاب و باد و بارون. گرون و ارزون. کوچیک و بزرگ. همسایه ی مجرد و همسایه ی سگ دار!. از ولی عصر و کشاورز تا اذربایجان و جیحون و رودکی و اسکندری. اما بحمد لله بعد از کلی گشت و گذار بالاخره یه خونه پیدا کردیم.
کوچیک و جمع و جوره و نوساز. امیدوارم همسفر با یه خونه ی صد متر کوچیکتر کنار بیاد!
همسفر میگفت تجربه ی خیلی خوبیه. یاد میگیریم کم داشته باشیم و با کم زندگی کنیم. مخصوصا
رهن و اجاره کارخانه
در حوزه ی خرید و فروش یا رهن و اجاره کارخانه یا کارگاه و املاک صنعتی تفاوت بسیار بالایی با املاک مسکونی مانند آپارتمان ، خانه های کلنگی ومستغلات و موارد دیگر وجود دارد.
خب همانطور که میدانید مورد اجاره یکی از رایج‌ترین قراردادهایی است که در کشور منعقد می‌شود؛ هرچند قانون مدنی به عنوان قانون عام و قانون روابط موجر و مستأجر به عنوان قانون خاص، مهمترین قوانین حاکم در قراردادهای اجاره هستند، برخی افراد، آگاهی چندانی از
ایران وب تک یک بنگاه معاملات در زمینه وب سایت است ما سایت های ازپیش تعریف شده در موضوعات مختلف کاریتان داریم،کافی است با شماره تماس 09109996884 تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان یک پروژه خوب را تحویل شما دهیم،داشتن یک سایت در هر عرصه کاریتان یک پیشرفت بزرگی حساب می آید ،طراحی و ساخت یک وب سایت به گونه ای که با خواسته های  و نیاز هایتان شما مطابقت داشته باشد به مقدار کمی معمولا باب میل شما نخواهد بود، به همین منظور ما با گروه برنامه نویسی ایران وب
در اتاق رو میبندم در حالی که دارم از بغض خفه میشم. به سمت میز تحریرم میام. گوشی رو میگیرم دستم و پیام ها رو نگاه میکنم. امروز صبح به یکی از بچه‌های ایرانی مونیخ پیام داده بودم که اگه جایی رو میشناسه برای اتاق بهم بگه. به یک دختر ایرانی. پیام صوتی گذاشته گوشی رو میگیرم دم گوشم که هم خونه‌ی کره‌ایم نفهمه بیدارم و شروع نکنه یک ساعت دوش بگیره. صداش میاد تو گوشم که آخرش میگه" من اینجا بنگاه املاک ندارم" 
صدا قطع میشه. دلم میشکنه. صدای شکستنشو از گلوم
به نام خدا

هویت یک شرکت اقتصادی فقط با سودآوری اش تعریف می‌شود نه چیز دیگر. یک کارخانه تاسیس می‌شود تا به بنیان گذارانش سود بیشتری برساند. اگر این کارخانه موجب اشتغال و ثبات اقتصادی می‌شود این یک تاثیر جنبی است. 
بر همین اساس اگر یک شرکت اقتصادی یا یک کارخانه رواج دهنده یا حامی یک اندیشه دینی و اعتقادی است حتما این اندیشه از سودآوری اقتصادی آن شرکت یا بنگاه حمایت می‌کند و گرنه هیچ صاحب سرمایه‌ای حاضر نیست از درآمد اقتصادی اش بگذرد تا ا
سلااااام سلاااااام سلاااام سلاااااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که مستاجر اون خونه پنجشنبه زنگ زد که ما جمعه داریم تخلیه می کنیم و اگه می تونید بیایید که خونه رو تحویل بدیم پیمان هم زنگ زد به کشاورز(املاکی) باهاش هماهنگ کرد که جمعه بعد از ظهر تو بنگاه باشه که بریم قراردادو امضا کنیم و پول پیش یارو رو بدیم و خونه رو تحویل بگیریم خلاصه دیروز ساعت سه و نیم راه افتادیم و چهار اونجا بودیم اول خونه رو پسر مستاجره اومد تحویل داد و بعد رفتیم بنگ
بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، فرهاد دژپسند در حاشیه نویسی جلسه «شورای گفت وگو نوبت و مقدر شدن خصوصی»، در جمع خبرنگاران با تقریر اینکه اظهارنامه های مالیاتی در یک فضا الکترونیکی به ثبت رسیده است، اظهار داشت: گمرک به صورت تمام تا هفته دولت در سال ۹۹ الکترونیکی خواهد شد. وزیر امور اقتصادی و مایملک افزود: بر این بنیان برنامه هایی تدوین شده تا داخل حوزه عوارض نیز فرمان کاملاً به صورت الکترونیکی پیش برود. در حوزه مالیات، یکی از مهمتر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها